רוצים לחגוג אירוע בSEATARA? התקשרו 072-3929825 או
התקשר
הזמינו אירוע
powered by celebrate
אירוע עסקי, May 12, 2018
מאיה ליוותה אותנו בכל התהליך והיתה מדהימה, היתה קשובה ונענתה לכל בקשותינו ויותר. האווירה באירוע היתה נהדרת והתגובות של האורחים היו מעולות. תודה רבה על אירוע מושלם.
ערב חברה, May 11, 2018
תודה למאיה. הרגשתי שאפשר לשאול כל דבר. היה נפלא, אוכל מעולה, אוירה טובה ועד היום לא מפסיקים להתקשר ולאמר דברים חיוביים על המקום. שאפו
ערב חברה, May 03, 2018
תודה מאיה על ההקשבה. ולצוות במקום שהיה נעים רגוע וקשוב. אוכל מעולה. מקצוענים.
יום הולדת, May 02, 2018
תודה רבה על שירות פשוט מעולה של הצוות שליווה אותנו במהלך האירוע! היו קשובים נעימים וניכר כי היה באמת חשוב להם שנהיה מרוצים עד הפרט האחרון.
יום הולדת, March 18, 2017
קודם לכל מאיה מנהלת האירועים עשתה עלינו רושם מעולה בפגישה הראשונה וידעה לשווק היטב את סיטארה. שאר הקריטוריונים שהם המיקום של סיטארה מול הים, המתחם הסגור שהוקצע לנו, המחיר כמובן והתפריט שכנעו אותנו לבחור בסיטארה. השירות שקיבלנו באירוע, שפע האוכל הטעים וסידורי הישיבה במתחם+אמצעי הקרנת המצגת היו מושלמים. פרט קטן הטעון שיפור: לא היתה אפשרות לכבות החשמל בעת הקרנת המצגת. לסיכום, היה לנו אירוע שעבר את כל ציפיותינו וכך גם המשוב שקיבלנו מאורחינו.
בת מצווה, March 04, 2017
היה מושלם מהרגע הראשון מאיה מפיקת הארוע היתה מקצועית ,שרותית,פשוט מדהימה.האוכל היה מצויין ואין ספק שגם האורחים נהנו והיתה אוירה מושלמת ,אשוב לעשות ארועים בסיטארה...חויה בלתי נשכחת